Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.02.2020 08:15
Nintendo Switch eshop w styczniu
965V

Nintendo wypuściło nowe podsumowanie wideo. Sprawdźcie, jakie tytuły trafiły na Switcha w styczniu

Nintendo wypuściło materiał, który podsumowuje największe tytuły, które trafiły do sklepu w minionym miesiącu! Najgorętsze premiery stycznia przypomniane na ciekawym spocie.

Nintendo przeżywa ostatnio świetny okres. Pstryk sprzedaje się jak ciepłe bułeczki, a gry zdobywają uznanie fanów na całym świecie, czemu ci dają wyraz zarówno pod kątem ocen, jak i wyników sprzedażowych. Ciężko się temu dziwić, albowiem najnowsza konsola od giganta branży rzeczywiście okazała się strzałem w dziesiątkę

Sam styczeń był niezwykle udany również pod kątem tytułów, jakie na rzeczone urządzenie zostały wydane. Graczy mogli cieszyć się takimi hitami, jak Tokyo Mirage Sessions #FE EncoreTo The MoonOddworld: Stranger's Wrath. A nie można przecież zapomnieć o premierze Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści, która pojawiła się dość niespodziewanie! 

Nintendo postanowiło podsumować niezwykle bogaty miesiąc na materiale, który przedstawia najciekawsze tytuły. Zdecydowanie warto poświęcić blisko 2.5 minuty na zapoznanie z wideo, albowiem może się okazać, że na Waszych kupkach wstydu pojawią się nowe pozycje. Sprawdźcie więc:

Warto przeczytać inne głośne doniesienia z ostatnich dni:

Źródło: YouTube

Tagi: Atlus nintendo Tokyo Mirage Sessions #FE Encore