Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.01.2020 21:30
PS Plus Luty 2020
15727V

PS Plus na luty. Sony ujawnia 5 gier na PS4

PS Plus na luty zostało ujawnione przez Sony. Poznaliśmy gry na PS4 przygotowane dla subskrybentów PlayStation Plus. Gracze tym razem mogą liczyć na pięć tytułów, które trafią na nasze konta w przyszłym miesiącu.

PS Plus – luty 2020

 • Bioshock: The Collection
  - Rok premiery: 2016
  - Średnia ocen: 84%
   
 • The Sims 4
  - Rok premiery: 2017
  - Średnia ocen: 66%
   
 • Firewall Zero Hour
  - Rok premiery: 2018
  - Średnia ocen: 79%

Już z samego rana informowaliśmy naszą społeczność o przecieku dotyczącym PS Plus – hiszpański oddział PlayStation opublikował ciekawą wiadomość, ale niestety tym razem przeciek nie został potwierdzony. Teraz możemy jednak zaprezentować oficjalną listę tytułów, które zostały przygotowane dla posiadaczy PS4. Gry z PS Plus zostaną udostępnione na początku przyszłego tygodnia.

Zachęcam naszych czytelników do wzięcia udziału w ankiecie. Oczywiście pamiętajcie, że nadal możecie korzystać ze styczniowej oferty i sprawdzić Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a i Goat Simulator. Dla przypomnienia – wczoraj Microsoft ujawnił gry dla klientów Xbox Live Gold. W tym wypadku gracze pobiorą aż cztery produkcje.

Sytuacja z najnowszym PS Plus jest interesująca, ponieważ gracze otrzymają aż trzy gry... A w zasadzie to pięć produkcji (licząc poszczególne historie z kolekcji). W niektórych krajach (przykładowo w Hiszpanii) do zestawu dorzucono Aces of the Multiverse.

Zadowoleni? 

Na naszym portalu możecie również przeczytać:

Źródło: Sony

Tagi: PlayStation 4 PlayStation Plus PS Plus PS4 Sony