The Wonderful 101 na Nintendo Switch? PlatinumGames trolluje fanów

Gry (plotka)
694V
The Wonderful 101 na Nintendo Switch? PlatinumGames trolluje fanów
Iza Łęcka | 31.01.2020, 12:58

PlatinumGames jest znane z publikowania w mediach społecznościowych materiałów, które skutecznie pobudzają fanów. Można powiedzieć, że Japończycy ponownie dopięli swego - najnowsze zdjęcie sprawiło, że sympatycy The Wonderful 101 znów mają nadzieję na wersję na Nintendo Switcha.

The Wonderful 101 to dobrze oceniana gra akcji, która jednak trafiła wyłącznie na Nintendo Wii U. Fani od dawna proszą przeniesienie produkcji na Nintendo Switch – PlatinumGames kilkukrotnie wspomniało, że może zająć się projektem, ale głównym czynnikiem do rozpoczęcia prac jest zielone światło od Nintendo.

Za grę odpowiadał Hideki Kamiya, który jest gwiazdą najnowszego zdjęcia przygotowanego przez uznane, japońskie studio. Na fotografii przedstawione jest miejsce pracy deweloperów – widzimy na nim między innymi wspomnianego twórcę. Gracze jednak dość szybko dostrzegli dwa istotne elementy, które rzucają się w oczy.

Na monitorze zobaczycie datę „1:01, 10 1”, co ma niby odpowiadać za 1 godzinę 1 minutę i 10 dzień 1 miesiąca, ale dla fanów? To oczywiście „101” i „101”. PlatinumGames już wielokrotnie udowadniało, że potrafi w zabawny sposób igrać z fanami – najpewniej kolejny raz jesteśmy świadkami takiej sytuacji.

Czy The Wonderful 101 powstaje na Nintendo Switcha? Trudno powiedzieć, ale jak wiadomo Nintendo chętnie przenosi kolejne klasyki na nową platformę. Tytuł PlatinumGames może być kolejną z perełek, która będzie dostępna na aktualnej generacji.

Na naszym serwisie przeczytacie także o Nintendo:

Źródło: PlatinumGames

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper