Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.01.2020 19:37
Wasteland Remastered
1117V

Wasteland Remastered gotowy na premierę. Twórcy prezentują odpicowany klasyk

inXile entertainment właśnie zaprezentowało Wasteland Remastered. Studio na miesiąc przed debiutem opublikowało premierowy zwiastun, który przygotowuje graczy na nowości. Gra otrzyma między innymi całkowicie odświeżoną oprawę oraz udoskonalone udźwiękowienie.

Pierwszy Wasteland trafił na rynek w 1988 roku i od tego czasu sporo się zmieniło. Deweloperzy podchodząc do odświeżenia wiedzieli, że muszą zająć się pełnym odnowieniem oprawy oraz dźwięku – jednocześnie nie zapominając o duchu oryginału.

Jeśli zdecydujecie się nabyć grę lub pobierzecie ją dzięki Xbox Game Pass, to obok całej historii zapoznacie się także z „książkową opowieścią”, która była dodawana do oryginału – teraz cyfrowe wydanie będzie zawierać komplet ilustracji oraz pełne udźwiękowienie. Autorzy zadbali także o rozszerzoną oprawę muzyczną z wydania „Wasteland 1 - The Original Classic”.

W tytule nie znajdziemy już starych błędów, które były dostępne w tytule od czasu, gdy prezydentem USA był Ronald Reagan. Gra otrzyma także pełne wsparcie kontrolerów, a poprawki w ergonomii sprawią, że gameplay będzie przyjemniejszy.

Tak jak wspomniałem, Wasteland Remastered trafi do Xbox Game Pass, ale nawet jeśli nie posiadacie cyfrowej usługi Microsoftu, to kupicie tytuł za zaledwie 54,99 zł. Premiera odbędzie się 25 lutego.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: PC Wasteland Wasteland Remastered Xbox Xbox Game Pass xbox one