Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.01.2020 22:00
Farming Simulator
748V

Twórcy Farming Simulator czekają na PS5 i Xbox Series X. W tym roku tylko DLC

Farming Simulator nie otrzyma w tym roku dużej odsłony na PS4, Xboksa One i PC. Twórcy zdecydowali się zaczekać na nowe konsole i chcą zapewnić nową jakość rozgrywki na PS5 i Xbox Series X.

Rolnicy nie mogą w tym roku liczyć na zbiory cyfrowych zbóż w nowej odsłonie serii Farming Simulator. Deweloperzy potwierdzili krążące w Sieci plotki i zamierzają w tym roku skupić się wyłącznie na rozszerzenia do Farming Simulator 19.

Nie oznacza to, że duży i nowy Farming Simulator nie powstaje. Zespół chce jednak zapewnić grę już na nową generację, więc pewnie po kilku miesiącach od debiutu (początek 2021 roku?) nowa produkcja zadebiutuje już na PS5 i Xbox Series X.

Farmerzy mogą liczyć na trzy rozszerzenia do ubiegłorocznej odsłony, ale na dodatkowe szczegóły dodatków musimy zaczekać. Seria Farming Simulator cieszy się na wszystkich urządzeniach dużą popularnością, więc rezygnacja z tegorocznej premiery jest interesująca – studio w pewien sposób rezygnuje z łatwych pieniędzy i chce skupić się na dostarczeniu znacznie większej produkcji.

Mateusz, dzięki za linki!

Warto sprawdzić inne informacje o Farming Simulator:

Źródło: Farmingsim

Tagi: Farming Simulator Farming Simulator 2021 Farming Simulator 21