Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.12.2018 08:31
Farming Simulator 19 z rekordowym wynikiem. Rolnicza marka sprzedaje się jak tytuły AAA
2908V

Farming Simulator 19 z rekordowym wynikiem. Rolnicza marka sprzedaje się jak tytuły AAA

Farming Simulator było dawniej marką o bardzo ograniczonym zasięgu, tylko dla niszowego odbiorcy. To się jednak zmieniło. Dziewiętnasta odsłona tej marki rozchodzi się obecnie jak świeże bułeczki!

W komunikacie prasowym Giants Software i FOCUS Home Interactive pochwaliło się, że Farming Simulator 19 rozeszło się w nakładzie 1 miliona kopii w zaledwie 10 dni od premiery.

"To niesamowite widzieć, jak wspaniałą grę przygotował nasz zespół. Farming Simulator 19 oferuje tyle nowych możliwości, a nasi fani są nimi zachwyceni. Nigdy wcześniej marka Farming Simulator nie zdołała przebić granicy 1 miliona sprzedanych sztuk w takim tempie. Jesteśmy dumni z tego, że tyle osób mogło dołączyć do zabawy" - powiedział Christian Amman, prezes Giants Software.

Farming Simulator 19 może pochwalić się średnią ocen na Metacritic w okolicach 7/10. Jednym z ciekawszych motywów, związanych z Farming Simulator 19 jest konwersja tej pozycji na kultowy komputer Commodore 64 z 1982 roku. Więcej na temat tego 8-bitowego wydania Farming Simulator pisaliśmy tutaj.

Tagi: Farming Simulator 19 Focus Home Interactive giants software