Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.12.2019 15:03
Commodore 64
1126V

Commodore 64 korzysta z nowoczesnych dobroci. C64 Mini otrzymało aktualizację z Farming Simulator

Zminiaturyzowane Commodore 64 otrzymało nową aktualizację. Twórcy przygotowali nową grę i zainteresowani mogą teraz bez problemu cieszyć się kolejną produkcją. Na C64 Mini trafił Farming Simulator.

C64 Mini to w pełni licencjonowana replika znanego Commodore 64, które powróciło po 35 latach i otrzymało 50% mniejszą obudowę. Gracze mogą liczyć na rozgrywkę w rozdzielczości 720p przez HDMI, obraz Pixel Perfect (z trybami video amerykańskim i europejskim oraz filtrem CRT), funkcje zapisu i wznowienia w grach, 2 porty USB z obsługą standardowej klawiatury, która przekształca urządzenie w pełny komputer z BASIC-iem C64 lub z obsługą 2 joysticków. Urządzenie wspiera także aktualizacje oprogramowania przez pamięć USB Flash.

To właśnie ta ostatnia funkcja jest w tym wypadku bardzo interesująca, ponieważ gracze mogą od dzisiaj pobrać Farming Simulator C64 Edition. Jest to pełnoprawna konwersja kultowej produkcji z PC, która wcześniej była dostępna tylko z z edycją kolekcjonerską Farming Simulator 19 oraz w sklepie cyfrowym twórców z Giants Software GmbH.

Teraz tytuł jest dostępny dzięki aktualizacji, więc jeśli posiadacie w domach mały sprzęt – pamiętajcie o pobraniu plików i wgraniu całej zawartości na system.

Polecamy naszą publicystykę:

Tagi: c64 c64 mini commodore Commodore 64