Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.01.2020 15:44
PS4 Back Button Attachment
2400V

PS4 Back Button Attachment na pełnej prezentacji. Rozgrywka, personalizacja i podłączenie

Posiadacze PS4 powinni odkładać pieniądze na DualShock 4 Back Button Attachment. Kolejni dziennikarze otrzymali możliwość sprawdzenia przystawki do kontrolera PlayStation 4 i urządzenie ponownie zbiera całą masę pochwał.

DualShock 4 Back Button Attachment może okazać się dodatkiem obowiązkowym dla wiernych fanów PlayStation, którzy ogrywają wszystkie produkcje na sprzęcie Sony. PS4 nigdy nie otrzymało profesjonalnego kontrolera od japońskiego producenta, ale nadciągający „dodatek” może okazać się świetnym rozwiązaniem.

Redakcja Washington Post zaprezentowała urządzenie i w tym wypadku otrzymujemy pełny pokaz – zobaczycie tutaj rozgrywkę, możliwość zmiany przycisków i trzeba przyznać, że całość wygląda naprawdę sensownie. Ten materiał pozwala znacznie lepiej spojrzeć na DualShock 4 Back Button Attachment względem prezentacji z początku tygodnia.

Najważniejsze w tym wypadku jest jeszcze jedno – kolejni dziennikarze chwalą rozwiązanie i pomysł DualShocka 4 Back Button Attachment. Sprzęt dobrze współgra z padem od PlayStation 4 i co najważniejsze: dodatkowe przyciski pozytywnie wpływają na doświadczenie.

Europejska premiera Back Button Attachment odbędzie się 14 lutego. Gracze muszą przygotować równowartość 29,99 euro.

Na portalu polecamy także:

Źródło: Washington Post

Tagi: DualShock 4 Back Button Attachment playstation 4 ps4 PS4 Back Button Attachment