Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.01.2020 00:40
PS5
17046V

PS5 nie może tak wyglądać. Niektórzy fani wierzą w paskudną bryłę

Sony wciąż nie pokazało PS5, więc w Sieci lądują kolejne projekty, które mają prezentować PlayStation 5. Najnowszy jest dość szeroko komentowany, jednak tym razem mam szczerą nadzieję, że Sony nie zdecyduje się na takie urządzenie.

Na początku tygodnia miałem okazję zaprezentować naszym czytelnikom kilka projektów wyglądu PS5. Szczególnie jedna propozycja została dobrze przyjęta przez graczy, ale jak wiadomo – są to wyłącznie projekty stworzone przez miłośników PlayStation wyczekujących na prezentację konsoli.

Do zestawienia nie wrzuciłem jednej konsoli, która jednak robi teraz furorę w Sieci. Zdaniem niektórych graczy – tak właśnie ma wyglądać PS5. Szczerze mówiąc totalnie nie wierzę w taką bryłę, ale w sumie na pewno warto wyróżnić jedno: ciekawe nawiązanie do PS4.

Warto na pewno wspomnieć, że początkowo w Sieci pojawiło się zdjęcie urządzenia, a teraz ktoś dorzucił projekt – w zasadzie od ukazania się tych dodatkowych materiałów pojawiły się głosy graczy, którzy faktycznie wierzą, że tak może wyglądać PS5.

Co sądzicie o takim wyglądzie?

PS5 render 0

PS5 render 1

PS5 render 2

Warto sprawdzić:

Źródło: https://www.ccn.com/is-this-playstation-5-design-patent-leak-accurate-you-decide/

Tagi: playstation 5 ps5 ps5 wygląd Sony