Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.12.2019 22:00
Star Wars Jedi Upadły zakon 2
1011V

Star Wars Jedi: Upadły zakon 2 powstaje? Respawn poszukuje twórców do Star Wars Team

Respawn Entertainment ma za sobą bardzo udane miesiące. Twórcy Titanfall wydali świetny Apex Legends oraz zaskakująco dobry Star Wars Jedi: Upadły zakon i najwidoczniej zespół otrzymał zielone światło na rozwój kolejnej gry w świecie Gwiezdnych wojen. Trzymajcie kciuki za następne Star Wars Jedi.

Star Wars Jedi: Upadły zakon okazało się dużym sukcesem. Gra zebrała pochwały od krytyków oraz trafiła w gust graczy, więc Electronic Arts w swoim czasie chwaliło się pozytywnymi wynikami osiągniętymi przez nową produkcję Respawn Entertainment. Jeden z dyrektorów studia pod koniec listopada informował, że jego zespół jest gotowy do prac nad kontynuacją, ale deweloperzy czekali na zielone światło od EA.

Electronic Arts najwidoczniej zaaprobowało pomysł Respawn Entertainment, ponieważ studio poszukuje starszego projektanta postaci, projektanta poziomów oraz starszego inżyniera oprogramowania i wszyscy twórcy dołączą do „Star Wars Team”. W ofertach prac pojawia się adnotacja, że zespół rozwija „przygodową grę akcji z perspektywy trzeciej osoby”.

Nie mamy tutaj oczywiście bezpośredniego potwierdzenia, że zespół rozwija akurat kontynuację Star Wars Jedi: Upadły zakon, jednak EA powinno chętnie rozwijać markę, która została dobrze przyjęta przez graczy, a jednocześnie sami deweloperzy mówili wprost, że chcą pracować nad następną częścią.

Muszę jednocześnie uspokoić wiernych fanów Gwiezdnych wojen – jeśli nawet Respawn Entertainment rozwija Jedi 2, to na ogłoszenie przyjdzie nam zaczekać...

Na naszym serwisie warto także sprawdzić:

Źródło: https://www.gamesradar.com/star-wars-jedi-fallen-order-sequel/

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Upadły zakon