Iza Łęcka Iza Łęcka 16.12.2019 10:46
Star Wars Upadły Zakon badass
2498V

Star Wars Jedi: Upadły zakon od 129 zł. Pierwsze promocje na grę EA

Równo po miesiącu od premiery, najnowsza gra Respawn Entertainment trafiła do pierwszej promocji. Star Wars Jedi: Upadły zakon kupicie od 129 zł, a konsolowcy muszą dorzucić do tej kwoty 30 zł.

Star Wars Jedi: Upadły zakon to duże zaskoczenie 2019 roku, gdyż od pierwszych materiałów produkcja Respawn Entertainment nie zachwycała. Twórcy jednak zadbali o zadowalającą jakość, wykorzystali kilka znanych mechanik, dopieścili niektóre elementy i w ostateczności doczekali się pozytywnych recenzji – średnia ocen na poziomie 83%.

Gra jednak skupiona jest wyłącznie na rozgrywce single-player, więc pierwsze przeceny były tylko kwestią czasu. Od dzisiaj kupicie Star Wars Jedi: Upadły zakon już za 129 zł w wersji na PC oraz 159 zł w wersji na konsole:

PC

PS4

Xbox One

Promocja jest dostępna w różnych sklepach stacjonarnych, więc najprawdopodobniej jest to akcja Electronic Arts, które chce zachęcić graczy do najnowszej przygody w świecie Gwiezdnych Wojen – będzie to na pewno doskonały prezent na zbliżające się święta. Jeśli zamierzacie skorzystać z oferty Media Expert, pamiętajcie o wygenerowaniu kodu z newslettera – każde zamówienie możecie obniżyć o 10 zł.

Na naszym serwisie warto także sprawdzić:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/star-wars-jedi-upadly-zakon-na-pc-od-129-zl-i-na-konsole-od-159-zl-w-elektromarketach/

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Upadły zakon