Iza Łęcka Iza Łęcka 29.11.2019 10:24
Star Wars Jedi Upadły zakon walka
692V

Star Wars Jedi: Upadły zakon 2 może powstać. Respawn jest otwarte na tworzenie kontynuacji

Respawn Entertainment może kontynuować rozwój gier w świecie Gwiezdnych wojen. Po komercyjnym i recenzenckim sukcesie Star Wars Jedi: Upadły zakon, studio chciałoby pracować nad kolejną produkcją w tym uniwersum.

Electronic Arts potwierdziło pierwsze sukcesy Star Wars Jedi: Upadły zakon. Nadal nie znamy oficjalnych danych dotyczących wyników sprzedaży, choć wydawca oraz Disney nie szczędzą pozytywnych słów o grze Respawn Entertainment, która została dobrze przyjęta przez graczy oraz dziennikarzy.

Deweloperzy nie potwierdzili kolejnych planów, jednak Charlie Houser, dyrektor ds. strategii marki z Respawn, podczas rozmowy z dziennikarzem GamesRadar+ nie ukrywa, że jego zespół chętnie podejmie się kolejnego wyzwania w tym uniwersum.

Respawn utworzyło nowy zespół do produkcji gry w znanym IP, który wciąż czeka na ostateczne wyniki produkcji, jednak Houser powiedział wprost: „chcielibyśmy kontynuować tworzenie niesamowitych opowieści i doświadczeń, nadal opowiadając tę historię w "Gwiezdnych wojnach”.

Ostateczne decyzje nie zostały jeszcze oficjalnie podjęte, lecz Star Wars Jedi: Upadły zakon to kawał solidnie stworzonej gry, która udowadnia, że nadal jest miejsce dla tytułów single-player. Niezaprzeczalnie, Gwiezdne wojny stanowią idealne płótno dla takich projektów. Jeśli w przygodzie nie zostaną na siłę dorzucone elementy sieciowe, Respawn może osiągnąć jeszcze większy sukces.

Więcej o serii Star Wars znajdziecie na naszej stronie:

Źródło: https://www.gamesradar.com/star-wars-jedi-fallen-order-breaks-sales-records-suggesting-respawns-wish-to-keep-telling-that-story-is-officially-on-the-cards/

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Upadły zakon