Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 15.12.2019 19:00
Wake Island BFV
904V

Battlefield 5. Twórcy opowiadają o mapie Wake Island

Twórcy Battlefield 5 przypominają o najnowszej mapie udostępnionej za darmo w darmowej aktualizacji.

Najnowszy Battlefield jest systematycznie wzbogacany o nową zawartość przez twórców ze studia DICE. Najnowsza aktualizacja, która weszła w życie 12 grudnia, wprowadziła klasyczną mapę Wake Island - na pewno będą ją kojarzyć osoby, które w przeszłości zagrywały się w Battlefield 1942.

W najnowszym materiale promującym Wyspę Wake, twórcy opowiadają o najnowszej mapie. Podczas krwawych bitw w trybach Podbój oraz Przełamanie, żołnierzom przyjdzie powalczyć na lądzie, na morzu oraz w powietrzu. DICE zapewnia, że pomimo ogromnych rozmiarów i otwartej przestrzeni, mapa została zbalansowana tak, aby było w niej jak najmniej "camperów" - oznacza to, że podczas grania na Wyspie Wake nie powinno być dużo graczy preferujących granie z karabinów snajperskich. 

Podczas zabawy przyjdzie nam pokierować różnymi pojazdami mechanicznymi, takimi jak czołgi czy łodzie przeciwpancerne, a ich używanie ma być znaczącym aspektem rozgrywki.

Dla przypomnienia, Battlefield V zadebiutował na rynku 20 listopada poprzedniego roku. Produkcja ukazała się na platformach PC, Xbox One oraz PlayStation 4. DICE zapowiedziało już, że kolejna odsłona serii nie pojawi się w następnym roku.

Warto zajrzeć na:

Źródło: YouTube

Tagi: Battlefield V DICE Electronic Arts