Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 05.12.2019 17:22
The Division 2
1036V

The Division 2 z trybem Hardcore i wydarzeniem zimowym

Do The Division 2 trafi za pięć dni aktualizacja, która doda nowe zimowe wydarzenie oraz długo wyczekiwany tryb "Hardcore".

Tom Clancy's The Division 2 to produkcja od Ubisoftu nastawiona na sieciowe potyczki. Niestety, gracze nie przyjęli gry zbyt ciepło, co przełożyło się na niską sprzedaż, o czym już pisaliśmy. Mimo to, francuski gigant nie ma zamiaru zaprzestać dodawania popremierowej zawartości.

Z najnowszych informacji wynika, że do The Division 2, 10 grudnia bieżącego roku, trafi aktualizacja oznaczona numerkiem 6.1. Po pobraniu aktualizacji i włączeniu gry, będziemy mogli załączyć długo wyczekiwany przez społeczność tryb "Hardcore", w którym śmierć jest trwała. Zmusi do graczy do wspólnego wykonywania zadań, taktycznego myślenia i podejścia do zagrożenia. 

Aktualizacja wprowadzi również nastrojową zimę dzięki nowemu wydarzeniu. Nasi przeciwnicy będą chodzili w strojach świętego mikołaja, próbując w międzyczasie nas zabić. Jeśli to jednak my sobie pierwsi poradzimy, w nagrodę otrzymamy legendarne bronie. Warto dodać, że każda osoba, która zaloguje się do gry między 10 grudnia a 7 stycznia dostanie mały upominek w postaci czapki mikołaja.

Warto zajrzeć na:

Źródło: gamerevolution.com

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive