Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.11.2019 18:02
Assassin's Creed Ragnarok
2421V

Assassin's Creed Ragnarok z nowymi przeciekami. Ubisoft skupi się na mitologiach

Ubisoft na początku przyszłego roku ma pokazać Assassin's Creed Ragnarok. Kolejna odsłona uznanej serii pozwoli graczom zwiedzać między innymi Skandynawię. Deweloperzy mają tym razem postawić na jednego bohatera, który zwiedzi kilka krajów.

W tym tygodniu pojawiły się kolejne plotki dotyczące Assassin's Creed Ragnarok, więc jeden z informatorów, który podobno ma stały kontakt z deweloperami najnowszej odsłony, postanowił przedstawić swoją wiedzę na temat gry. W kilku miejscach szczegóły nie pokrywają się z poprzednimi. 

Według najnowszych doniesień, akcja Assassin's Creed Ragnarok została osadzona na początku 1000 roku, a głównym bohaterem został duński wiking. Twórcy podobno zrezygnowali z wyboru płci i tym razem możemy wcielić się wyłącznie w mężczyznę. Wydarzenia mają zaprowadzić śmiałków do Danii, południowej Szwecji, Norwegii, Irlandii oraz Anglii, a główny wątek zostanie powiązany ze sceną polityczną królestwa Saxonów.

Informator podczas rozmowy z twórcą usłyszał także o zadaniach – podczas jednego mamy trafić do Irlandii i szukać zaginionych dzieci w studni, jednak wydarzenia zostaną znacząco rozbudowane i będą związane z mitologią celtycką. Z drugiej strony w trakcie następnej misji mamy trafić na norweską górę, gdzie bohaterowi objawi się Odyn. Deweloperzy mają także sięgać po wierzenia Irlandczyków i przedstawić wątek z Brianem Śmiałym.

To nadal nie są potwierdzone informacje, jednak warto zwrócić uwagę, że kolejne źródło informuje, że w Assassin's Creed Ragnarok mamy zwiedzić ogromne tereny, a twórcy w znaczący sposób połączą grę z mitologią.

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o działaniach Ubisoftu:

Źródło: https://wccftech.com/assassins-creed-ragnarok-ireland-single-playable-character

Tagi: assassin's creed Assassin's Creed Ragnarok Ubisoft