Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 30.11.2019 15:33
breakpoint
715V

Gracze Ghost Recon: Breakpoint chcą towarzyszy AI - wyniki ankiety od Ubisoftu

Ubisoft przeprowadził ankietę dotyczącą gry Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint. Gracze chcą z powrotem towarzyszy sterowanych przez komputer i jeszcze więcej misji.

Po słabym przyjęciu najnowszej gry od Ubisoftu, Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, deweloperzy z Francji robią wszystko, aby poprawić swój produkt i dostosować go pod oczekiwania społeczności. Z tej okazji, francuski gigant przeprowadził ankietę dla graczy Ghost Recon: Breakpoint - wyniki są bardzo interesujące.

Według informacji, ponad 50% graczy chce najbardziej powrotu funkcji towarzyszy kontrolowanych przez sztuczną inteligencję - tak jak miało to miejsce w Ghost Recon: Wildlands. Kolejną funkcją jest grindowanie i poziomy przedmiotów, przez które gracze nie mogą pchnąć fabuły przez niski poziom swojej postaci - w takiej sytuacji, jesteśmy zmuszeni do wykonywania nudnych, powtarzających się misji dających doświadczenie, które zwiększa poziom naszej postaci. Krytyce został poddany również funkcja stałego połączenia z internetem, aż 30% graczy uważa, że równie dobrze mogłoby jej nie być. Aż 70% osób chce jeszcze więcej misji fabularnych.

Ubisoft zapewnia, że będzie nadal eliminował błędy i dostarczał nową zawartość - według deweloperów, największym priorytetem Ubisoftu jest dostosowanie produkcji pod potrzeby graczy. Pełne wyniki ankiety obejrzycie po kliknięciu tutaj.

Warto przeczytać:

Źródło: playstationlifestyle.net

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft