Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.11.2019 20:40
Death Stranding Mega64
1253V

Death Stranding w wydaniu Mega64. Sam donosi paczki

Ekipa Mega64 wzięła na warsztat Death Stranding. Zespół postanowił sprawdzić, jak ludzie będą reagować na obładowanego paczkami i przewracającego się Sama na ulicach wciąż niezniszczonej Ameryki.

Death Stranding zachęca graczy do przygotowywania najróżniejszych projektów, więc mogliśmy się spodziewać, że także Mega64 wykorzysta produkcję Hideo Kojimy, by stworzyć swój materiał. Na zaprezentowanym filmie Sam próbuje dostarczyć paczki i zachęca ludzi do odbudowy Stanów Zjednoczonych.

Przechodnie próbowali pomagać obładowanemu mężczyźnie, który w charakterystyczny sposób reaguje na różne nierówności terenu. Gracze Death Stranding na pewno docenią dbałość o drobne detale i wykonanie samego stroju.

Wcześniej mogliśmy spojrzeć na między innymi Death Stranding z pierwszego PlayStation, jako animacja poklatkowa lub nawet retro wersję zwiastuna... Jak widać – nowy świat Kojimy inspiruje i w zasadzie pozostaje tylko czekać, jak sam zainteresowany przedstawi graczom swój nowy projekt, w którym będzie rozwijał nowy gatunek.

O Death Stranding przeczytacie na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment