Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.11.2019 19:49
Death Stranding PSX
2884V

Death Stranding na pierwszym PlayStation. Gameplay z gry Hideo Kojimy na PS1

Najnowsza produkcja Hideo Kojimy charakteryzuje się świetną oprawą, jednak dzisiaj możemy spojrzeć na prezentację Death Stranding w wersji z pierwszego PlayStation. Gameplay pokazuje Sama Bridgesa w retro wersji.

Death Stranding pobudza fanów Hideo Kojimy do tworzenia najróżniejszych projektów. Ostatnio zobaczyliśmy animację poklatkową, później zwiastun odtworzony w wersji z PSX-a, a najnowszy materiał pokazuje fragment rozgrywki w specjalnym wydaniu.

W „odświeżonym” wydaniu Death Stranding przypomina produkcję z pierwszego PlayStation, jednak w takim wypadku gracze nie mogliby się zachwycać mimiką twarzy Normana Reedusa – w zasadzie bohaterem gry mógłby być dosłownie każdy. Na końcu twórca pokazuje „upadanie”, które w edycji na PS1 wypada dość zabawnie.

Należy na pewno zwrócić uwagę, że nie jest to zwykła animacja, a faktycznie autorka postanowiła odtworzyć fragment gry, stworzyć bohatera, dorzucić znane elementy i w taki sposób zadbała o drobne detale.

Można w sumie odnieść wrażenie, że Death Stranding właśnie dzięki takim pracom pokazuje swoją klasę – fani spędzają wolny czas, by stworzyć swoją wizję świata Hideo Kojimy. Japończyk odniósł duży sukces.

Na naszym serwisie przeczytacie również o Death Stranding:

Źródło: Twitter

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment