Iza Łęcka Iza Łęcka 21.11.2019 08:30
Death Stranding bobas
3030V

Death Stranding przeraża! Figurka z Edycji Kolekcjonerskiej podłączona do gry - bobas świeci i płacze

Death Stranding otrzymało intrygującą Edycję Kolekcjonerską z figurką kapsuły z noworodkiem. Jeden z graczy podłączył gadżet do kontrolera, dzięki czemu „bobas” informuje o nadciągających zagrożeniach. Na ten patent powinno wpaść Sony.

Edycja Kolekcjonerska Death Stranding jest trudna do kupienia, ale gracze, którym udało się zdobyć zestaw, mogą rozważyć podłączenie figurki do PS4. Najpewniej nie jest to łatwym zadaniem do wykonania, ale trzeba przyznać, że efekt jest zdumiewający.

Pewien Japończyk sparował kontroler do PlayStation 4 z kapsułą noworodka, uzyskując dzięki kilku kombinacjom całkiem przerażający efekt. W trakcie gry, bobas informuje o zagrożeniach – figurka w odpowiednim momencie świeci oraz wydaje dźwięki. Całość prezentuje się nieco specyficznie, ale trzeba przyznać, że dodaje jeszcze mocniej klimatu do rozgrywki i można pokusić się o stwierdzenie, że właśnie tak powinno to wyglądać.

Gra Hideo Kojimy ma wielką szansę zdominować tegoroczny The Game Awards. Tytuł Kojima Productions został nominowany w wielu kategoriach – w tym do tytułu Game of the Year. Pełną listę nominacji znajdziecie na naszej stronie.

Na naszym serwisie przeczytacie również o Death Stranding:

Źródło: Twitter

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment