Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 17.11.2019 15:32
Death stranding ps1
5528V

Death Stranding. Trailer z E3 2016 odtworzony na PS1

Jak wyglądałoby Death Stranding na pierwszą konsolę Playstation? Dowiecie się tego po obejrzeniu poniższego materiału.

David "Hoolopee" Poster jest wielkim fanem gier Hideo Kojimy. Mężczyzna specjalizuje się w tworzeniu grafiki komputerowej, efektów specjalnych oraz animacji, więc postanowił stworzyć bardzo ciekawy, a zarazem nietypowy projekt wykorzystując moc PS1.

Poster przygotował ogromny "downgrade" ukazujący Death Stranding, w wersji, w której gra mogłaby się ukazać na pierwszą konsolę Playstation. Autorowi trzeba przyznać, że wykonał kawał dobrej roboty, a wrażenia są całkiem imponujące. Odtworzył on klatka po klatce oryginalny zwiastun zaprezentowany przez Hideo Kojimę na E3 2016.

Obiecane dzieło możecie obejrzeć poniżej. Dodatkowo, udostępniam również oryginalny zwiastun - możecie zobaczyć, jak w przeciągu niecałych 25 lat, rozwinęła się grafika komputerowa. Ciekawe, czy za kolejne 25 lat, nowe pokolenie będzie się z nas śmiało, że graliśmy tylko w rozdzielczości 4K, na które i tak obecnie mogą pozwolić sobie jednostki.

Warto przypomnieć, że Death Stranding zadebiutowało 8 listopada bieżącego roku. Produkcja ukazała się na PS4, a latem, następnego roku zawita na platformie PC.

Warto zajrzeć na:

Źródło: YouTube

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment