Iza Łęcka Iza Łęcka 28.11.2019 07:30
death stranding bohaterka
2740V

Death Stranding z ważną aktualizacją. Hideo Kojima wsłuchuje się w prośby graczy

Kojima Productions ciągle ulepsza swój najnowszy tytuł. W Death Stranding możemy spodziewać się łatki, która rozwiąże następne trudności z jakimi spotykają się gracze podczas dostarczania kolejnych paczek.

Najnowszy tytuł pochodzący od ekipy Hideo Kojimy jest niezwykle dopracowaną produkcją. Już przed samą premierą mówiliśmy o całkiem małym rozmiarze one-day patcha, który mógł rozwiązać wszelkie komplikacje. W trakcie jednak coraz dłuższego czasu cieszenia się nowatorskim światem, gracze doświadczają pewnych niedogodności, które są skrupulatnie modyfikowane przez deweloperów.

Wcześniejsza aktualizacja poświęcona była "poprawieniu wydajności" oraz "zoptymalizowaniu funkcjonalności sieciowej". Przyszedł jednak czas na wprowadzenie nieco bardziej konkretnych uaktualnień.

Japoński twórca na swoim Twitterze potwierdził kolejne zmiany. Najnowsza aktualizacja ma zająć się rozwiązaniem aspektów, które w ostatnim czasie były intensywnie podkreślane przez sympatyków Sama Bridgesa. Mówimy tutaj o wielkości czcionki zastosowanej w interfejsie i do napisów, która jest stanowczo zbyt mała. Jednocześnie możemy spodziewać się zmodyfikowanego dostępu do pojazdów w trakcie rozgrywki. Stosowna łatka zawita w grudniu.

O Death Stranding przeczytacie na naszym serwisie:

Źródło: Twitter

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment