Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 02.11.2019 15:00
Diablo Immortal nowe informacje
685V

Diablo Immortal ma otrzymywać stałe wsparcie po premierze. Nowe informacje z Blizzcon 2019

Podczas Blizzcon 2019, oprócz samego materiału z mobilnej wersji Diablo, dostaliśmy także kilka ciekawych informacji, odnośnie do samej rozgrywki. 

Diablo Immortal będzie musiało być grą niezwykle dobrą. Już od początku musi zmagać się z łatką "skoku na kasę". Kojarzy się źle, więc zmiana przekonań ludzi będzie bardzo ciężka, ale bynajmniej nie niemożliwa. Twórcy zdają sobie z tego sprawę i zamierzają mocno nad nią pracować. 

Tegoroczną odsłonę Blizzcon 2019 całkowicie przejęły dwie gry: Diablo 4 oraz Overwatch 2. Dzięki temu ogólnie wrażenia z konwentu będą pozytywne, a Blizzard mógł ukradkiem przemycić informacje odnośnie do postępów mobilnej odsłony Diablo, która stale się rozwija. 

W ubiegłorocznej wersji demonstracyjnej mogliśmy grać trzema klasami i to w jednym lochu. Teraz w ręce graczy oddano także czwartego bohatera: Łowcę Demonów, wraz z możliwością przechadzania się po otwartym świecie, przez miasto Wortham oraz Cmentarzysko Ashwold.

Dodana została także nowa mechanika podstawowa: Zdolności Ultimate. Wszystkie klasy będą ładowały specjalny pasek poprzez walkę, którego napełnienie pozwoli na wzmocnienie bohatera i użycie specjalnej mocy przez krótki czas. 

Twórcy zdradzili, że zamierzają rozwijać grę jeszcze długo po jej premierze:

Diablo Immortal jest tworzone z myślą o nadchodzącej zawartości i wydarzeniach. Po premierze, pomijając kontynuowanie wsparcia technicznego i regularnego rozszerzania zawartości, dodawane będą nowe regiony, lochy, bossowie, ekwipunek oraz kolejne części historii i klasy. 

Wciąż nie dostaliśmy daty premiery Diablo Immortal, ale twórcy przekazali, iż warto w najbliższym czasie śledzić kanały społecznościowe gry. Ma się nań pojawić informacja o wczesnej rejestracji do testów. 

Przeczytaj koniecznie także:

Źródło: https://wccftech.com/diablo-immortal-gets-new-info-from-blizzcon-2019-post-launch-support-will-be-strong/

Tagi: Blizzard Diablo Immortal NetEase