Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2019 00:18
BlizzCon 2019
1985V

BlizzCon 2019. Wszystkie zapowiedzi w jednym miejscu – jak oceniacie imprezę?

Koniec! Blizzard właśnie zakończył konferencję otwarcia BlizzCon 2019 i choć impreza dopiero się rozpoczyna, to możemy już teraz podsumować pierwsze ogłoszenia. Jak oceniacie show? Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

Wojtek:  Powiedzmy sobie tak: Blizzard nie mógł zawalić. Ostatnie wpadki sprawiły, że firma musiała zaprezentować dzisiaj duże gry, które są pewnie okupione ogromnymi nadgodzinami. Teraz Blizzard nie może popełnić błędów, bo każda wpadka będzie niezwykle dotkliwa.

To właśnie z tego powodu widzieliśmy dzisiaj mroczne, przepełnione złem Diablo 4, intrygujący dodatek do World of Warcraft, kolejne rozszerzenie do Hearthstone'a oraz przyjemny Overwatch 2. Czegoś tutaj zabrakło? Zdecydowanie nie. To było świetne widowisko, które choć może i powinno trwać odrobinę krócej, to mimo wszystko zobaczyliśmy tutaj sporo ciekawych materiałów.

Co ważne – Diablo 4 zostało zapowiedziane na aktualną generację... Czyżby premiera jeszcze przed next-genami? Aż trudno uwierzyć. Szkoda, że zabrakło daty premiery, ale podejrzewam, że deweloperzy chcą budować hype.

Nieźle zapowiada się sam Overwatch 2 – chcecie grać tylko PVP? Zostaniecie na „jedynce”, a jeśli zdecydujecie się na nową zabawę, to sięgniecie po... Dwójkę. To w zasadzie tak naprawdę fabularny/kooperacyjny dodatek, ale mam wrażenie, że nie będziemy się nudzić.

Dla mnie? Konferencja 5/5! Czekam na więcej! :)

BlizzCon 2019 - wszystkie zapowiedzi:

Tagi: Blizzard blizzcon blizzcon 2019 diablo Overwatch warcraft