Diablo Immortal

Diablo Immortal

5,6
34 oceny

Ocena wg platformy:

PC 4.5
Mobile 5.9

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
NetEase
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Akcja,   MMO
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
02.06.2022
Europa:
02.06.2022
Producent:
NetEase
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Akcja,   MMO
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
02.06.2022
Europa:
02.06.2022

Poradnik Diablo Immortal

diablo immortal
Mateusz Wróbel

Mateusz Wróbel

Diablo Immortal - poradnik. Misje, porady, FAQ, klasy postaci, buildy postaci, ekwipunek, atrybuty, waluty
PC MOBILE

Recenzja redakcji

Diablo Immortal Recenzja
Mateusz Wróbel

Mateusz Wróbel

7.0
Diablo Immortal - recenzja gry po 30 godzinach rozgrywki. Nawet antyfan powinien spróbować
PC MOBILE

Diablo Immortal - opis gry

Diablo Immortal to gra action-RPG wyprodukowana przez NetEase i wydana przez Blizzard Entertainment. Tytuł ukazał się na urządzeniach przenośnych. Był on spin-offem serii Diablo.

Fabuła - Diablo Immortal

Akcja Diablo Immortal rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach ukazanych w części drugiej, ale jednocześnie przed trójką. Historia rozpoczyna się w mieście Wortham terroryzowanym przez sekty i nieumarłych. Stworzona przez nas postać dowiaduje się od Deckarda Caina o kamieniu zwanym Worldstone, którego kawałki kryją się w różnych zakątkach Sanktuarium, świata gry. Naszym zadaniem jest je odnaleźć i uratować Sanktuarium przed intrygą wykoncypowaną przez niejakiego Skarna.

Rozgrywka - Diablo Immortal

Główne założenia rozgrywki nie odbiegają drastycznie od numerowanych odsłon Diablo. Diablo Immortal to gra action-RPG w konwencji hack’n’slash i z rzutem izometrycznym. Dużą rolę odgrywają tu jednak funkcje sieciowe – gra wymaga bowiem połączenia z internetem.

Przygodę rozpoczynamy od stworzenia postaci. Do wyboru mamy sześć klas, a każda klasa dysponuje dwunastoma unikalnymi umiejętności (z czego pięć możemy wyekwipować do używania w trakcie eksploracji). Clou zabawy to oczywiście eksploracja dungeonów najeżonych niebezpieczeństwami, ale również złotem i sprzętem mogącym podnieść potencjał bojowy podopiecznego/podopiecznej. W odróżnieniu od głównych odsłon cyklu lochy zostały zaprojektowane tak, by można je było pokonywać w trakcie niedługich sesji z grą, tj. w ciągu 10-15 minut. Poza zadaniami popychającymi fabułę do przodu twórcy przygotowali również opcjonalne aktywności: questy, wyzwania, eliminowanie wskazanych celów itd.

Sterowanie zostało zaprojektowane z myślą o ekranach dotykowych; używać możemy wirtualnych drążków i przycisków. Dla osób preferujących sterowanie tradycyjne przygotowano jednak opcję podłączenia kontrolera.

Diablo Immortal posiada tradycyjny system rozwoju oraz multiplayer. Gracze mogą tworzyć drużyny złożone z ośmiu osób i angażować się w rozmaite aktywności. Co jednak warto wspomnieć, fabułę można przejść grając solo. Dostępny jest też system PvP w formie Cycle of Strife.

W grze zaimplementowano mikropłatności i system battle passów.

Wideo - Diablo Immortal

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper