Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.11.2019 13:35
Diablo 4 przeciek
4610V

Diablo 4 na pierwszych grafikach. Zapowiada się mroczna opowieść dla fanów Diablo 2

Za kilka godzin rozpocznie się konferencja otwierająca BlizzCon 2019 i najwidoczniej jedną z gwiazd wydarzenia będzie Diablo 4. W Sieci wylądowały grafiki koncepcyjne z oczekiwanej produkcji.

O Diablo 4 wiemy w zasadzie od ubiegłego roku. Gra powinna zostać zaprezentowana na BlizzConie 2018, ale Blizzard postanowił skupić się wyłącznie na Diablo Immortal. Decyzja została źle przyjęta przez graczy, ale najwidoczniej tym razem firma nie popełni błędu.

Zaprezentowane zdjęcia pochodzą z książki „The Art of Diablo”, która już wcześniej pozwalała mieć nadzieję, że Diablo 4 faktycznie zostanie zaprezentowane – Blizzard promował książkę w jednym z magazynów i w tekście pojawiła się wzmianka o nowym tytule.

Jeden z graczy otrzymał już w swoje łapy książkę, która oficjalnie wspomina o nadciągającym tytule – zobaczycie tutaj mroczne grafiki koncepcyjne... Możemy mieć w tej sytuacji nadzieję, że wczorajszy przeciek dotyczący stworzenia gry dla fanów Diablo 2 zostanie wieczorem potwierdzony.

Teraz w zasadzie pozostaje jedno pytanie – jak długo będziemy czekać na premierę? Mogliśmy mieć pewność, że gra powstaje, mogliśmy marzyć, że zostanie pokazana wieczorem, a teraz musimy szykować się na bombardowanie.

Diablo 4 przecieka 1

Diablo 4 przecieka 2

Diablo 4 przecieka 3

Warto spojrzeć:

Tagi: Blizzard blizzcon blizzcon 2019 diablo Diablo 4