Iza Łęcka Iza Łęcka 21.10.2019 08:17
overwatch 2 bohaterka przecieki
1047V

Overwatch 2 ma zostać ujawnione na BlizzConie. Korporacja spełni marzenia fanów

Nie tylko Diablo 4 ma zostać ujawnione na tegorocznym święcie Blizzarda. Korporacja podobno w końcu pokaże Overwatch 2, który zdaniem najnowszych przecieków zapewni również treści dla singlistów.

Plotki o pracach nad Overwatch 2 kłębią się od kilku lat, jednak już 1 listopada ma odbyć się duża prezentacja gry. Tak przynajmniej twierdzi Metro – streamer związany z tym IP Blizzarda, który wielokrotnie chwalił się zakulisowymi informacjami związanymi z Overwatchem.

Teraz Metro, który notabene także wspomniał o Diablo 4, dzieli się szczegółami nowej strzelanki. Jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów od Blizzarda ma zadebiutować jak najszybciej – korporacja mobilizuje pracowników do jak najintensywniejszych prac. Czego zatem będziemy mogli się spodziewać po Overwatch 2? Najprawdopodobniej dwóch trybów rozgrywki PvE oraz PvP.

Overwatch 2 podobno nie będzie posiadało nowych bohaterów od startu, jednak postawi na system levelowania, który zmodyfikuje pewne umiejętności postaci, co będzie miało realny wpływ na nasze poczynania. Mówiąc o zmaganiach pomiędzy graczami, nie wiadomo dokładnie, czy dojdzie do fuzji, czy całkowitego przeniesienia rozgrywek. Możliwe, że zakończenie obecnego sezonu będzie kluczowe w podjęciu jakichkolwiek działań, gdyż ciągle mówimy o nowej odsłonie strzelanki, a nie rozszerzeniu.

Jak prawdopodobne są te doniesienia? Tego najpewniej powinniśmy dowiedzieć się już 1 listopada, bo w tym roku Blizzard nie może odpuścić wszelkich zapowiedzi dotyczących tytułu, na który czeka wielu graczy. Blamaż po obecnych słowach krytyki związanych z banowaniem graczy Hearthstone'a i doniesieniami o popieraniu chińskiego reżimu, może być tylko wyciszony konkretnymi prezentacjami – w tym przypadku Overwatch 2 (a także Diablo 4) mogą sprawnie uspokoić negatywną atmosferę wokół korporacji.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/10/19/report-overwatch-2-blizzcon-2019/

Tagi: blizzard Blizzard Entertainment Overwatch Overwatch 2