Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.10.2019 18:43
Diablo 4 postać
3032V

Diablo 4 faktycznie na BlizzConie? Harmonogram zdradza 6 tajemniczych paneli

Diablo 4 może faktycznie zostać ujawnione na tegorocznym BlizzConie. Korporacja zaprezentowała harmonogram imprezy i na wydarzeniu odbędą się tajemnicze spotkania z deweloperami.

1 listopada rozpocznie się BlizzCon. Wielkie święto fanów Blizzarda ponownie zostanie zapoczątkowane konferencją, na której powinniśmy usłyszeć przynajmniej cztery zapowiedzi. Skąd ta pewność? Firma opublikowała harmonogram imprezy, który zdradza pewną ciekawostkę.

Jak zawsze po zakończeniu show, Blizzard zaprosi oddanych fanów na spotkania z deweloperami. Firma przygotuje liczne panele, podczas których będą omawiane zapowiedziane rozszerzenia oraz przyszłość poszczególnych gier.

Po ceremonii otwarcia odbędą się aż cztery panele, które nie otrzymały w oficjalnym harmonogramie nazwy – zamiast przykładowo „Overwatch” widnieje „Coming Soon!”. Jest to wymowna sytuacja, ponieważ Blizzard nie pierwszy raz w taki sposób chce nam coś powiedzieć.

Co możemy zobaczyć z piątku na sobotę? Warcraft 3: Reforged jest pewniakiem, ale gracze oczekują także Diablo 4, Overwatch 2 oraz Diablo 2 Remastered. Grubo? Za marzenia nikt nie zabija! ;)

Jedno jest pewne – Blizzard szykuje na konferencji ogłoszenia, które będą w następnym kroku szczegółowo omawiane z fanami. Dodatkowe dwa panele zatytułowane „Coming Soon!” odbędą się w sobotę.

Więcej o działaniach Blizzarda przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: https://www.ign.com/articles/2019/10/23/blizzcon-2019-6-mystery-panels-announced

Tagi: blizzcon Diablo Diablo 4 Overwatch Overwatch 2