Iza Łęcka Iza Łęcka 21.10.2019 07:00
Diablo 4
10329V

Diablo 4 na reklamie. Blizzard w końcu zaprezentuje wyczekiwaną grę

Na godzinę przed ubiegłorocznym BlizzConem zdecydowano nie prezentować Diablo 4. Po trzech dużych wpadkach i problemach ze społecznością, Blizzard nie może popełnić kolejnego błędu, więc na początku przyszłego miesiąca musimy zobaczyć oczekiwaną przez fanów grę. Prezentacja D4 wydaje się pewniakiem, który potwierdza wzmianka o produkcji zamieszczona na reklamie.

Już wczoraj jeden z informatorów wspomniał o zapowiedzi Diablo 4 i Diablo 2 Remastered, ale nie musieliśmy czekać długo na kolejną wiadomość w tym temacie. Do Sieci trafiło zdjęcie z najnowszego numeru magazynu GameStar, w którym umieszczono reklamę „The Art of Diablo”.

Nic w tym nadzwyczajnego, ale opis produktu został skomponowany w niezwykle szczególny sposób:

„Ta książka zawiera ponad 500 grafik z Diablo, Diablo II, Diablo III i Diablo IV. Książka posiada wiele godnych uwagi dzieł stworzonych dla kultowej gry Blizzard Entertainment, która dała pokoleniom fanów wieczne koszmary.”

Sytuację przybliża internetowa wersja magazynu GameStar, której przedstawiciele podkreślają, że miesięcznik będzie dostępny w kioskach od 23 października, ale trafił już do subskrybentów, więc postanowili o tym napisać. Reklama wylądowała na 27 stronie.

Samo GameStar podkreśla, że nie ma tutaj raczej mowy o literówce, ponieważ każda gra jest wymieniona osobno. Na reklamie pojawia się także produkt z World of Warcraft, a obydwa produkty można już zamówić na Amazonie:

Liczne przecieki dotyczące zapowiedzi z BlizzConu nie mogą być przypadkiem. Nie brakuje opinii, według których jest to prosty sposób na odwrócenie uwagi od ostatniej afery związanej z Chinami. Zgodnie z plotkami, gracze nie odpuszczą korporacji i chcą protestować na wielkiej imprezie Blizzarda, a kontrolowane przecieki zapowiadające duże ogłoszenia są tylko sposobem na uspokojenie fanów.

Diablo 4 reklama

Więcej o działaniach Blizzarda przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: https://gamingbolt.com/diablo-4-leak-suggests-imminent-blizzcon-announcement

Tagi: blizzacon blizzard Diablo Diablo 4