Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.10.2019 14:21
Sony kontroler Dualshock
6294V

Sony szykuje się do niespodziewanego ogłoszenia w sprawie swojej gry first-party

Sony ma już wkrótce przedstawić bardzo ważną i zarazem niespodziewaną wiadomość dotyczącą jednej ze swoich gier first-party. Informacją podzielił się analityk Niko Partners, który wielokrotnie dzielił się świetnymi, zakulisowymi szczegółami.

Sony w ostatnich tygodniach coraz częściej wspomina o nowej generacji, ale bardzo możliwe, że firma posiada jeszcze jedną niespodziankę dotyczącą PlayStation 4. Według najnowszych doniesień, japońska korporacja przygotowuje się do dużego ogłoszenia, o którym postanowił wspomnieć Daniel Ahmad – analityk z Niko Partners, który często dzieli się zakulisowymi informacjami ze świata PlayStation.

Tym razem Ahmad zapowiedział „niespodziewane” ogłoszenie związane z jedną z produkcji first-party:

„Wygląda na to, że wkrótce usłyszymy niespodziewane wieści o tytule first-party Sony.”

Mało? Niestety, na konkretne szczegóły musimy zaczekać, jednak najwidoczniej specjalista z Niko Partners kolejny raz otrzymał ciekawą wiadomość, którą postanowił rozgrzać Twitter. Na konkrety musimy niestety wciąż czekać.

Warto na pewno wspomnieć, że to właśnie pracownik Niko Partners jako pierwszy informował o nowym pokazie The Last of Us 2, podzielił się konkretnymi wynikami sprzedaży gier Naughty Dog, rezultacie PS4 w Ameryce, świetnej dyspozycji Sekiro, a nawet miał okazję wspomnieć o spadkach akcji GameStopu.

Emil, dzięki za link! 

Na naszym portalu przeczytacie również o:

Źródło: Informacja od czytelnika

Tagi: playstation 4 ps4 sony