Iza Łęcka Iza Łęcka 09.08.2019 13:13
Sekiro Shadows Die Twice Walka
917V

Sekiro: Shadows Die Twice z zaskakującym wynikiem. Gracze chętnie umierają

Activision potwierdziło wynik Sekiro: Shadows Die Twice. Najnowsza gra From Software została doceniona przez dziennikarzy oraz graczy. Japończycy odnieśli kolejny sukces, a to na pewno nie ostatnie słowo studia specjalizującego się w wymagających produkcjach.

Sekiro: Shadows Die Twice zadebiutowało w marcu 2019 roku i choć wcześniej From Software współpracowało z Bandai Namco podczas wydawania gier z serii Dark Souls, w tym wypadku deweloperzy zdecydowali się nawiązać relację z Activision, na mocy której to firma odpowiedzialna za markę Call of Duty wrzuciła na rynek produkcję w klimacie samurajów.

Daniel Ahmad – starszy analityk Niko Partners – podzielił się pierwszymi rezultatami osiągniętymi produkcję From Software: Activision wysłało już do sklepów 3,8 mln egzemplarzy Sekiro: Shadows Die Twice (dane do 30 czerwca). Jest to oczywiście wynik osiągnięty globalnie.

Dla porównania – cała seria Dark Souls osiągnęła 25 mln egzemplarzy do czerwca 2019 roku (wysyłka), a przed wydaniem Dark Souls III informowano o sprzedaży 10 mln pudełek.

Aktualnie utalentowane studio pracuje nad Elden Ring, ale wciąż nie otrzymaliśmy większych materiałów z tajemniczej gry. Warto pamiętać, że tytuł ten powstaje przy współpracy z George R.R. Martinem, amerykańskim pisarzem, autorem m.in. "Pieśni lodu i ognia". Twórca zajął się stworzeniem mitologii uniwersum.

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: Twitter

Tagi: Activision From Software Sekiro: Shadows Die Twice

Nie przegap