Tytus Stobiński Tytus Stobiński 18.09.2019 15:49
Ellie
2070V

Twórcy The Last of Us: Part II zaprezentują przedstawicielom mediów ogromną ilość materiału! Jest na co czekać

Kontynuacja The Last of Us, to obecnie jednak z najbardziej oczekiwanych premier kończącej żywot generacji konsol. O grze wciąż jednak wiemy bardzo mało, ale wszelki znaki wskazują, że wkróce otrzymamy masę materiałów z nowego tytułu Naughty Dog.

Od czasów wydania The Last of Us Remastered na PlayStation 4 minęło już 5 lat, a fani pierwowzoru wciąż czekają na kontynuację przygód Ellie. Oczekiwania jednak względem sequela są ogromne, a więc nic w tym dziwnego, że ekipa Naughty Dog nie zamierza poświęcać jakości swojej gry, by ta ukazała się nieco szybciej. 

Wydaje się jednak, że wkrótce cała branża gier wideo będzie miała spore powody do zadowolenia, a gracze otrzymają pokaźną ilość szczegółów z The Last of Us: Part II. Za pomocą swojego konta na platformie Twitter, Daniel Ahmad, będący starszym analitykiem w firmie Niko Partners poinformował, że przedstawiciele mediów spędzą z powstającym hitem aż 3 godziny. Na wszystko co zostanie zaprezentowane będzie nałożone embargo, choć jak często w takich sytuacjach, część informacji i tak pojawi się w sieci. 

Ciekawym jest fakt, że amerykański developer pozwoli dziennikarzom spędzić z grą tyle czasu. Pozwala to myśleć, że kontynuacja jednej z najlepiej ocenianych gier w historii, będzie naprawdę długą produkcją. Pozostaje nam czekać na końcówkę miesiąca, wtedy zapewne wszystko zostanie wyjaśnione.

Warto również przeczytać:

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II