Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 20.10.2019 16:41
Star Wars Jedi: Upadły Zakon
1285V

Star Wars Jedi: Upadły Zakon. Wiemy, ile GB zajmie gra na konsoli Xbox One

W Xbox Marketplace zaktualizowano informacje o najnowszej grze z serii Star Wars - z nowych danych możemy dowiedzieć się, ile miejsca zajmie produkcja.

Do premiery Star Wars Jedi: Upadły zakon pozostał jeszcze miesiąc. W nadchodzących dniach powinno pojawić się dużo materiałów i konkretnych informacje na temat najnowszej odsłony serii Star Wars. Dzisiaj poznaliśmy rozmiar gry na platformie Xbox One dzięki aktualizacji karty gry w Xbox Marketplace - jeśli zamówiliście w pre-orderze grę albo macie zamiar to zrobić, przygotujcie na 15 listopada minimum 43.08 GB - właśnie tyle zajmie produkcja studia Respawn Entertainment bez uwzględnienia premierowych aktualizacji. Co ciekawe, na karcie gry na PS Store widnieje informacja, aby przygotować minimum 60 GB wolnego miejsca - możliwe jednak, że dane są przestarzałe i w najbliższym czasie zostaną zaktualizowane.

Star Wars Jedi: Upadły Zakon zadebiutuje 15 listopada bieżącego roku jednocześnie na PC, Xboksie One oraz PS4. W grze wcielimy się w młodego mężczyznę o imieniu Cal Kestis, który po "rozkazie 66" wydanym przez imperatora Palpatine'a, staję się zwierzyną łowną - musi kryć się przed czujnym okiem władz, a zarazem poradzić sobie w niebezpiecznym świecie.

Warto przeczytać:

Źródło: https://gamerheadquarters.com/news/star-wars-jedi-fallen-order-install-size.html

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Upadły zakon