Iza Łęcka Iza Łęcka 18.10.2019 12:28
star wars jedi fallen order z bohaterem robotem
1310V

Star Wars Jedi: Upadły zakon w 60 fps na mocniejszych konsolach. Respawn pozwoli wybrać tryb

Respawn Entertainment wykorzysta potencjał płynący z PlayStation 4 Pro i Xboksa One X. Gracze na tych konsolach otrzymają możliwość wybrania jednego z dwóch trybów podczas poznawania nowej przygody z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Respawn Entertainment pracuje nad kilkoma dużymi projektami, jednak twórcy serii Titanfall oraz Apex Legends nie chcą zmarnować okazji i płynącego potencjału - pod każdym więc względem  pragną zadbać o Star Wars Jedi: Upadły zakon. Najnowsza gra ze świata Gwiezdnych Wojen ma zapewnić niesamowite wrażenia na każdej platformie.

Paul Hatfield rozmawiał z dziennikarzem WeGotThisCovered. Producent Star Wars Jedi: Upadły zakon zapowiedział przygotowanie dwóch opcji dla konsol aktualnej generacji. Na PlayStation 4 Pro i Xboksie One X otrzymamy opcję gry w trybie „wydajności” lub „jakości”.

Jeśli postawicie na wydajność, to przygodę Cala Kestisa poznamy w 60 klatkach na sekundę – ale podobno w niektórych momentach mogą pojawić się spadki fps-ów. W przypadku „jakości” poznamy piękniejszą wersję historii. Przedstawiciel Respawn Entertainment nie powiedział tego wprost, choć zapewne możemy oczekiwać rozdzielczości 4K.

Według ostatnich informacji, Respawn Entertainment nie zawiodło i mamy otrzymać jedną z najlepszych gier z uniwersum Star Wars od lat – wczoraj opublikowano nowe fragmenty rozgrywki, które skupiają się na pojedynkach.

Polecamy również do sprawdzenia:

Źródło: https://wccftech.com/jedi-fallen-order-xb1x-ps4-pro-60fps/

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Upadły zakon