Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 20.10.2019 13:39
Overwatch halloween
346V

Overwatch z wydarzeniem "Halloweenowa Groza 2019"

Do Overwatcha trafiło wydarzenie związane ze zbliżającym się Halloween - nowe skiny, tryby i emotki do zgarnięcia.

Jak już zdążył przyzwyczaić nas Blizzard - co rok z okazji Halloween, do ich produkcji o nazwie Overwatch trafia aktualizacja związana z tym wydarzeniem. Tak jest i również w tym roku, ponieważ w grze jest już dostępny event o nazwie "Halloweenowa Groza".

Halloweenowa Groza trwa od 15 października, a zakończy się 4 listopada - w trakcie wydarzenia możemy powiększyć swoją kolekcję elementów kosmetycznych i przeżyć mrożącą krew w żyłach opowieść w kooperacyjnej Rozróbie PvE: "Zemsta dr. Złomensteina". Oprócz tego, do gry trafiły przeróżne wyzwania, za które wykonanie zostaniemy hojnie nagrodzeni w postaci nowych skinów do postaci, graffiti czy portretów. 

W aktualizacji dodano do gry dwa nowe tryby - pierwszy to wymieniony powyżej kooperacyjny tryb PvE, w którym razem z trzema innymi graczami tworzymy drużynę, która musi stawić czoła niebezpiecznemu doktorowi. Drugi tryb to "Wieczna Zemsta", gdzie trafiamy na arenę i odpieramy fale wrogów. Najlepsi gracze zostaną wymienieni na światowej tablicy wyników.

Warto przeczytać;

Źródło: Overwatch

Tagi: Blizzard Blizzard Entertainment Overwatch