Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.10.2019 20:33
Overwatch Nintendo Switch
423V

Overwatch na Nintendo Switch. Zwiastun zachęca do grania w shooter w każdym miejscu

Wielki hit Blizzarda jest już dostępny na Nintendo Switchu. Z tej okazji korporacja przygotowała przyjemny zwiastun pokazujący główny atut nowego wydania – teraz Overwatch możemy ogrywać w niemal każdym miejscu.

O godzinie 20:00 odbyła się premiera Overwatch na Nintendo Switch. Jest to kolejna produkcja, która pierwotnie osiągnęła sukces na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych, a teraz chce podbić platformę Nintendo.

Gracze od początku otrzymują dostęp do rozbudowanej treści – w Overwatch znajduje się aktualnie 31 bohaterów, 28 miejscówek oraz szereg trybów. To nie koniec przyjemności, ponieważ twórcy zamierzają wciąż rozwijać grę i dodawać nowe treści dla wszystkich zainteresowanych.

Tak nową wersję zapowiedział J. Allen Brack, prezes Blizzard Entertainment:

„Edycja Legendary Edition odzwierciedla ponad trzy lata ciągłego rozwoju Overwatch i cieszymy się, że możemy zaprezentować grę posiadaczom Nintendo Switch. Niezależnie od tego, czy gracie w domu, czy w podróży, cieszymy się, mogąc powitać nowych bohaterów w nieustannie rozwijanym uniwersum Overwatch”.

Gracze na Nintendo Switchu mogą skorzystać z żyroskopowego sterowania, ale oczywiście cała podstawowa zawartość jest identyczna względem edycji na PS4, XOne oraz PC. Gra w pudełkowym wydaniu zawiera wyłącznie kod na pobranie tytułu z eShopu – niezależnie od wybranej edycji otrzymacie także 15. dodatkowych skórek dla bohaterów oraz trzymiesięczne Członkostwo Indywidualne Nintendo Switch Online.

Na serwerach wystartowało także wydarzenie związane z Halloween:

Polecamy również:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Blizzard Blizzard Entertainment Overwatch