Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.10.2019 21:30
Marvel's Avengers PS5 Hulk
1145V

Marvel's Avengers z nowymi szczegółami. Twórcy chcą wykorzystać moc PS5

Crystal Dynamics nadal przygotowuje się do premiery Marvel's Avengers na aktualnej generację, ale twórcy muszą już planować kolejne ruchy. Studio dostrzega potencjał oraz możliwości nowych platform i może w przyszłości wykorzystać atuty między innymi PS5.

Marvel's Avengers trafi na rynek w maju, około sześć miesięcy przed premierą nowej generacji, więc możemy mieć pewność, że gra będzie jednym z tytułów, który trafi na PlayStation 5 i Xbox Scarlett.

Scot Amos (producent wykonawczy), Vince Napoli (główny programista walki) oraz Hannah Macleod (scenarzystka) rozmawiali z dziennikarzem HOT 97 i podczas dyskusji został poruszony temat nowej generacji. Crystal Dynamics w sytuacji Marvel's Avengers może działać podobnie jak w przypadku Tomb Raidera z 2013 roku – gra pierwotnie zadebiutowała na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC, a po niespełna roku odbyła się premiera na PlayStation 4 oraz Xboksach One i twórcy zapewnili szereg ulepszeń.

Producent wykonawczy zaznaczył, że jego zespół uwielbia personalizować produkcje, by wydobyć atuty poszczególnych platform. Oczywiście na pełne szczegóły musimy jeszcze zaczekać, ale wiele na to wskazuje, że twórcy już teraz mają plan, który zostanie odpowiednio zaprezentowany pewnie w okolicy debiutu nowych konsol.

Deweloperzy zaznaczyli także, że podczas rozgrywki otrzymamy możliwość odblokowywania kolejnych herosów przez historię, ale na pewno w Marvel's Avengers nie wcielimy się w złoczyńców. Studio przygotowało także zespołowe ataki.

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix