Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.10.2019 09:20
Ms. Marvel na zajawce
793V

Marvel's Avengers. Nowa zajawka przedstawia klasyczny kostium Ms. Marvel

Wyczekiwana gra z uniwersum Marvela zadebiutuje dopiero w przyszłym roku, jednak już od jakiegoś czasu zasypywani jesteśmy licznymi spotami, które mają promować rzeczony tytuł.

Marvel's Avengers już od pierwszych zapowiedzi musi mierzyć się z licznymi kontrowersjami. Nic w tym dziwnego. Fani, którzy przyzwyczajeni są do wysokiej jakości filmów oraz świetnych komiksów, oczekują po grze przynajmniej tego samego poziomu jakości. 

Crystal Dynamics słuchają społeczności i cały czas wprowadzają nowe poprawki i liczne usprawnienia, które mają sprawić, że w dniu premiery tytuł okaże się świetny. Dużą jego siłą ma być liczba dostępnych postaci - cały czas dowiadujemy się o kolejnych. 

Jedną z ostatnich bohaterek, które poznaliśmy, jest Kamala Khan - znana bliżej jako Ms. Marvel. Niedawno dane nam było oglądać ją na materiałach z rozgrywki, jak przy pomocy swoich niezwykłych zdolności rozprawia się z przeciwnikami. Teraz twórcy przedstawili zupełnie nowy, alternatywny strój wzorowany na tym klasycznym z komiksów, który będziemy mogli odblokować w grze

Trzeba przyznać, że prezentuje się on całkiem przyzwoicie, a dla fanów, którzy znają Kamalę z kartek komiksów, będzie to bez dwóch zdań świetne urozmaicenie. 

Więcej o tym tytule przeczytasz w naszym serwisie:

Źródło: https://twinfinite.net/2019/10/marvels-avengers-gets-new-trailer-featuring-kamala-khans-unlockable-classic-ms-marvel-costume/

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix