Tytus Stobiński Tytus Stobiński 07.10.2019 17:57
Captain America
433V

Marvel's Avengers zapewni nam taką ilość dodatkowego materiału, jaką tylko będziemy chcieli

Marvel's Avengers ukaże się w przyszłym roku, a twórcy mają jeszcze nieco czasu na rozwój swojej produkcji. Ta jednak nawet po premierze, ma być rozwijana przez długi czas.

Jak już wiemy, kampania fabularna w nowej produkcji Crystal Dynamics zapewni nam zabawy na około 10-12 godzin. To jednak wynik, jaki osiągnięmy w przypadku podążania jedynie za głównym wątkiem. W momencie, gdy interesują nas także inne atrakcje przygotowane przez studio, wówczas potrzeba nam nieco dłuższego urlopu.

Scot Amos, będący dyrektorem studia poinformował podczas wywiadu z zespołem redakcyjnym portalu GameSpot, że ma już plan, jak zapewnić dużo frajdy i zawartości ludziom, którzy tego od Marvel's Avengers właśnie oczekują. 

Nie chcemy by gracze poczuli się znużeni lub nie mieli czegokolwiek do roboty podczas gry. Mieliśmy wiele przykładów, by nauczyć się co w przypadku takich produkcji działa, a co nie do końca. Widzimy też, jak konsumenci, będący zapatrzeni w dane uniwersum, są w stanie pochłonąć ogromne ilości zawartości stworzonej przez developera w bardzo krótkim czasie. Jak więc chcemy utrzymać graczy przy sobie i nagradzać ich za spędzony z grą czas? Jest to najważniejsza rzecz dla nas. Jeśli chcesz grać dłużej, to my zapewnimy Ci, byś miał w co.

Możemy się więc spodziewać dużej ilości zawartości dodatkowej, jaką po premierze wypuszczą na rynek twórcy. O ile oczywiście developer podoła wyzwaniu, jakie przed sobą postawił.

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix