Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 05.10.2019 14:52
Ms Marvel na pierwszym planie
692V

Marvel's Avengers opowiada o Ms. Marvel, jeszcze więcej rozgrywki z nową bohaterką

Jeśli ciekawi Was nowa postać, Ms. Marvel, studio odpowiedzialne za grę Marvel's Avengers udostępniło materiał, w którym opisują nową bohaterkę.

Właśnie wczoraj dowiedzieliśmy się, że do grona bohaterów dostępnych w Marvel's Avengers dołączy kolejna postać - tym razem będzie to Ms. Marvel, kobieta, która zajmuje się ochroną mieszkańców Jersey City. 

Po pierwszych materiałach promocyjnych studio odpowiedzialne za grę, Crystal Dynamics, podzieliło się z nami nowym filmem, w którym wyjaśniają tajemnice włączenia postaci do ekipy Marvela. Oprócz treści teoretycznej, deweloperzy pokazali nam również nowe rodzaje ataków, kostiumy i szkice graficzne. 

Jak sami widzimy, prace nad grą idą pełną parą, oby tylko nie trzeba było wprowadzać dużych zmian w postaci tak jak miało to miejsce z Thorem - jeden z programistów zapewnia, że zaprojektowanie Ms. Marvel zajęło im dużo czasu, więc postać powinna być dopracowana. Marvel's Avengers zmierza jednocześnie na PC, Xboksa One oraz PS4 - premiera została zapowiedziana na 15 maja 2020 roku. 

O Marvel's Avengers warto przeczytać:

 

Źródło: https://twinfinite.net/2019/10/marve-avengers-ms-marvel-behind-scenes/

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix