Iza Łęcka Iza Łęcka 14.10.2019 11:30
Captain Marvel - Marvels Avengers
1648V

W Marvel’s Avengers może pojawić się Kapitan Marvel. Twórcy sugerują kolejną superbohaterkę

Crystal Dynamics zamierza rozwijać Marvel’s Avengers przez dodawanie nowych misji, kolejnych map oraz następnych superbohaterów. Na liście oczekujących prawdopodobnie znajduje się nawet Kapitan Marvel.

Szeregi bohaterów w Marvel's Avengers w ostatnich dniach zostały zasilone przez Ms. Marvel. Kamala Khan będzie dostępna w grze od premiery, jednak Crystal Dynamics wciąż nie zamknęło listy herosów, których możliwości będziemy mogli wypróbować. Twórcy potwierdzili rozwój produkcji przez liczne aktualizacje po premierze.

Na liście nadciągających postaci prawdopodobnie widnieje Kapitan Marvel. Hannah McLeod podczas rozmowy z dziennikarzem ComicBook zasugerowała dodanie do gry jednej z najpotężniejszych superbohaterek. Narracyjna designerka poruszyła temat Kamali, która jest wielkim fanem Kapitan Marvel:

„ Ujmiemy to w ten sposób, Kamala nie może być fanem kogoś, kto nie istnieje. Ona nadal wie wszystko, co trzeba wiedzieć o Avengerach i tak, kapitan Marvel jest nadal jej ulubienicą. To coś co ona i nasi gracze mają ze sobą wspólnego. Oni kochają tych bohaterów.”

Już wcześniej pojawiły się doniesienia, według których Crystal Dynamics może rozszerzać swoją grę posiłkując się historiami z Marvel Cinematic Universe. Gdy Kapitan Marvel ponownie będzie miała odegrać znaczącą rolę, twórcy mogą sięgnąć po tę postać i zaproponować ją graczom.

Crystal Dynamics ma ogromne pole do popisu, a jedynym problemem dla deweloperów mogą okazać się przeciwnicy. Kapitan Marvel posiada moc, z którą mogą mierzyć się nieliczni, więc i antagoniści będą musieli być mocarni.

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszym serwisie:

Źródło: https://gamingbolt.com/marvels-avengers-captain-marvel-exists-in-the-games-universe-developers-confirm

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix