Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.10.2019 18:16
Spider-Man 3
1375V

Spider-Man 3 zawalczy ze Sinister Six? Producentka wspomniała o możliwym starciu

„Spider-Man 3” jest rozwijany przez Marvel oraz Sony. Film ma już konkretną datę premiery, wkrótce aktorzy mają trafić na plan, więc na pewno twórcy posiadają już odpowiednie założenia dotyczące filmu. Właśnie z tego powodu słowa producentki mogą zapowiadać bardzo interesujący pojedynek.

Kevin Feige, prezes Marvel Studios, w ubiegłym miesiącu potwierdził nawiązanie nowej współpracy jego firmy z Sony, na mocy której twórca pomoże w stworzeniu trzeciego Spider-Mana w Tomem Hollandem w roli głównej, a sam superbohater zawita do Marvel Cinematic Universe.

„Spider-Man 3” trafi do kin w lipcu 2021 roku, teraz powinny trwać prace nad dopieszczeniem scenariusza, więc aktualnie nie możemy liczyć na konkretne informacje dotyczące projektu. Mimo to ponownie wśród ludzi związanych z projektem rozbrzmiał temat „Złowieszczej Szóstki”.

Już kilka miesięcy temu pojawiły się doniesienia, że w trzecim filmie Tom Holland zmierzy się z całym Sinister Six i teraz temat powrócił za sprawą słów producentki. Na płycie z „Spider-Man: Daleko od domu” znalazły się różne dodatki i wśród materiałów Amy Pascal poruszyła temat grupy łotrów:

„Ci złoczyńcy, których mamy teraz w naszym uniwersum, są postaciami ze Złowieszczej Szóstki. Może się z tym coś wydarzyć.”

We wcześniejszych filmach pojawili się między innymi Mysterio oraz Sęp, więc twórcy muszą zadbać jedynie o Doktora Octopusa, Electro, Kravena i Sandmana... A nie możemy też zapomnieć o epizodycznych rolach Tinkerera i Scorpiona. Sytuację podgrzewa fakt, że Drew Goddard wcześniej pracował nad Sinister Six dla Sony Pictures, dlatego fani coraz głośniej wspominają o możliwej walce Spider-Mana z całą szóstką.

Na naszym serwisie możecie również sprawdzić:

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/spider-man/spider-man-far-from-home-producer-amy-pascal-teases-the-sinister-six-in-the-marvel-cinematic-universe-a170952

Tagi: amy pascal Spider-Man spider-man 3 Tom Holland