Iza Łęcka Iza Łęcka 04.10.2019 09:22
Marvels Avengers Thor
1144V

Marvel's Avengers prezentuje zmienionego Thora. Nowy strój dla Boga Piorunów

Crystal Dynamics przybliża kolejne elementy Marvel's Avengers pokazując stroje dla następnych bohaterów. Twórcy nie tylko odświeżyli wygląd Thora, ale zadbali o nowe wdzianko, które podkreśla pochodzenie superbohatera z Asgardu.

Thor w Marvel's Avengers przeszedł porządny lifting twarzy. Twórcy systematycznie reagują na krytykę fanów, której nie brakuje, i zmieniają wygląd kolejnych postaci. Bóg Piorunów otrzyma nie tylko odpicowaną facjatę, ale serię strojów, wśród których można wyróżnić okazałą zbroję dla prawdziwego króla.

Crystal Dynamics wciąż nie potwierdziło systemu personalizacji postaci, jednak w nowym tytule studia odpowiedzialnego za ostatnie przygody Lary Croft nie zabraknie wielu zestawów wdzianek i atrybutów, z których gracze skorzystają podczas kolejnych misji.

Twórcy oraz wydawca mają jeszcze czas na dogłębną prezentację gry – w końcu Marvel's Avengers zadebiutuje dopiero w połowie maja – więc aktualnie oczom graczy udostępniane są wyłącznie skromne pokazy niektórych elementów z garderoby superbohaterów. Wciąż czekamy jednak na więcej.

Sprawdźcie poprzednie informacje o Marvel's Avengers:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix