Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 28.09.2019 13:13
Marvel's Avengers poprawiło wygląd Thora po krytyce graczy
4558V

Marvel's Avengers poprawiło wygląd Thora po krytyce graczy

Crystal Dynamics po krytyce ze strony fanów zmienia wygląd boga piorunów. Thor w końcu wygląda tak jak powinien.

Mimo, że do premiery Marvel's Avengers zostało jeszcze 230 dni, twórcy nie mają zamiaru zaprzestać zasypywać nas gradem informacji na temat produkcji. Miesiąc temu do sieci trafił soczysty gameplay, pokazujący obecny postęp prac nad grą, jeśli jednak go ominęliście, a jesteście fanami Marvela, kliknijcie tutaj.

Do sieci zdążyło trafić już ogrom materiałów promujących nadchodzącą produkcję, a fani zdążyli wypowiedzieć się już na jej temat - opinie są podzielone. Największej krytyce został poddany wygląd Thora, który według wielu osób, został bardzo słabo odwzorowany. W nowszej wersji boga piorunów zmieniono mimikę twarzy czy ułożenie włosów - jest nawet kucyk.

Studio Crystal Dynamics bardzo uważnie słucha wypowiedzi graczy na temat ich twórczości. Zespół ma zamiar wprowadzić jeszcze wiele zmian i doprowadzić grę do jak najlepszego stanu. Nie podoba Wam się coś co zobaczyliście na materiałach promujących? Wystarczy, że zaczniecie narzekać pod postami, a twórcy rozważą kolejne zmiany. Nową wersję Thora możecie obejrzeć pod spodem. Produkcja zmierza na PC, Xboxa One oraz PS4, a jej oficjalna premiera zapowiedziana jest na 15 maja 2020 roku.

Jeśli interesujecie się grą Marvel's Avengers, to powinno Was zaciekawić:

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix