Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.10.2019 22:32
Ms Marvel Marvel's Avengers
1589V

Marvel's Avengers z nową bohaterką. Ms. Marvel dołącza do gry

Marvel's Avengers zadebiutuje dopiero w maju, a twórcy właśnie rozbudowali początkową listę superbohaterów. Do gry trafi Ms. Marvel, której komiksy cieszą się wielką popularnością. Zobaczcie zwiastun.

Ms. Marvel jest kolejną bohaterką z Marvel's Avengers. Kamala Khan będzie dostępna w grze od premiery i dzisiaj możemy spojrzeć na nowy zwiastun produkcji Crystal Dynamics. Jest to oczywiście wprowadzenie nowej postaci.

Bohaterka zajmuje się ochroną mieszkańców Jersey City, ale Ms. Marvel otrzymała wyjątkowy angaż, z którego nie mogła zrezygnować. Teraz Kamala Khan trafi do drużyny Iron Mana, Thora, Czarnej Wdowy, Hulka i Kapitana Ameryki. Deweloperzy podkreślają, że przygotowali oryginalną historię.

Kamala Khan została stworzona przez Sanę Amanat, G. Willowa Wilsona i Adrian Alphonego – jest to czwarta postać, która przyjęła imię „Ms. Marvel”. Khan zadebiutowała w Captain Marvel #17 (listopad 2013) i w tamtym czasie była 16-letnią Pakistanką. Dziewczyna otrzymała swoją serię w lutym 2014 roku i została pierwszą muzułmańską postacią w Marvel Comics.

Sprawdźcie poprzednie informacje o Marvel's Avengers:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix