Iza Łęcka Iza Łęcka 09.09.2019 12:32
borderlands 3 anime
600V

Borderlands 3 jako anime i park rozrywki? Twórcy mają szalone plany wobec przyszłości franczyzy

Już za kilka chwil będziemy mogli zasmakować w dynamicznych pojedynkach na Pandorze, tymczasem Gearbox Software może sięgać swoimi pomysłami znacznie dalej. Możliwe, że o uniwersum Borderlands nie usłyszymy tylko w kontekście gier czy filmów.

Do Borderlands 3 pozostało już kilka dni, jednak jak się okazuje z Pandorą twórcy z Gearbox Software mają jeszcze więcej planów. Już wcześniej informowaliśmy Was, że wytwórnia Lionsgate zajmuje się produkcją filmowej adaptacji serii Borderlands.

Deweloperzy jednak nie zamierzają tylko myśleć o przeniesieniu swojego uniwersum na duży ekran – Paul Sage, dyrektor kreatywny firmy, podkreślił niezwykłe ambicje na rozwój franczyzy. Premiera kolejnej odsłony Borderlands może bowiem nie być końcem dla doniesień o tej serii w najbliższym czasie. Twórcy wspominają nawet o pomyśle na animację:

"Rozmawialiśmy o tym niedawno, czy byłoby to dobre, prawie tak jak anime. (…) Wiesz, ktoś pokazał mi "Love, Death & Robots”, a ja stwierdziłem, że jestem stanowczo na tak! To byłaby niezła zabawa. Z przyjemnością zobaczyłbym takie rzeczy, szczerze mówiąc."

Jednocześnie deweloper zaznacza, że wszelkie pomysły to dobre prognozy na przyszłość. Wszystkie jednak decyzje będą podejmowane w oparciu o informacje zwrotne ze strony fanów, bowiem Sage jest do pomysłu bardzo dobrze nastawiony:

"Zobaczymy, co przyniesie przyszłość. Mam nadzieję, że ludzie uwielbiają tę grę. I mam nadzieję, że kochają całe uniwersum i będą chcieli, by to zrobić."

Dyrektor kreatywny chyba jednak pragnie iść o krok dalej. Stawiając na przygody na Pandorze i innych planetach, pomysły mogą wykroczyć poza ekran – w dobrze już znanych zabawkach, ale i... parku rozrywki. Zapytany, czy ma wizję parku rozrywki osadzonego w klimacie Pandory, pełen entuzjazmu stwierdza:

"Park tematyczny Borderlands.... Tak! Wezmę park tematyczny Borderlands!"

Musicie przyznać, że nieco szalone plany mogą rodzić się w głowach deweloperów z Gearbox Software. Jeżeli jednak wszystko zyskałoby aprobatę fanów... to kto wie z czym związanym z uniwersum Borderlands moglibyśmy się spotkać.

Sprawdźcie również:

Źródło: https://www.vg247.com/2019/09/09/borderlands-3-anime-adaptation-borderlands-theme-park/

Tagi: 2K Games anime Borderlands 3 film Gearbox Software park rozrywki