Iza Łęcka Iza Łęcka 02.09.2019 11:22
borderlands 3 harmonogram dodatków
1093V

Borderlands 3 z fabularnymi misjami w DLC. Gearbox zapowiada dodatki

Twórcy z Gearbox Software nie próżnują. Nadciągająca premiera najnowszej odsłony Borderlands to dopiero początek. Przedstawiono cały kalendarz planowanych dodatków i nowych treści zmierzających na Pandorę oraz inne planety.

Borderlands 3 już za niedługo zostanie uruchomiona na naszych sprzętach. Deweloperzy prężnie przygotowali się nie tylko do premiery, zapowiadając nam możliwość zasmakowania w wielu broniach i innych zabawkach, ale kolejne plany sięgają znacznie dalej. Już wcześniej zapowiadane dodatki mają swój harmonogram – „mięsiste DLC” również przybędzie do nas całkiem szybko.

Już 13 września, w dniu premiery najnowszego dzieła Gearbox Software, będziemy mogli pobrać świeżutką darmową aktualizację. Bloody Harvest Event zaoferuje nam niespodziewane aktywności wraz z wyjątkowymi nagrodami.

Jednocześnie w ramach jesienno-zimowego kalendarza Borderlands 3, będziemy mogli zakosztować w Maliwan Takedown – tym razem do naszej dyspozycji udostępnione zostaną nie tylko „potężne nagrody”, ale i mapa, nowi przeciwnicy i boss. Pierwszy pakiet DLC, będący częścią Season Passa będzie dodatkiem do kampanii. Jak na razie deweloperzy nie zdradzają więcej szczegółów tej przyjemności, możemy jednak spodziewać się całkiem sporo dobra, gdyż Gearbox Software już nieraz wspominało o prężnych pracach nad treściami dodatkowymi przygotowanymi dla sympatyków Borderlandsów.

borderlands 3 harmonogram

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: https://gamingbolt.com/borderlands-3-post-launch-content-includes-bloody-harvest-event-maliwan-takedown?

Tagi: 2K Games Borderlands 3 dlc dodatki Gearbox Software harmonogram