Tytus Stobiński Tytus Stobiński 22.08.2019 16:25
Borderlands 3
1348V

Borderlands 3 faktycznie zaoferuje miliard broni graczom. Twórcy nie blefowali

W czasie trwania tegorocznej edycji targów Gamescom w Kolonii, redakcja serwisu IGN przeprowadziła rozmowę z przedstawicielami Gearbox Software.

Jak zapewniają twórcy, hasło o "miliardzie broni", które padało wielokrotnie podczas kampanii marketingowej Borderlands 3, nie jest tylko tanim chwytem, a rzeczywistym odzwierciedleniem ilości kombinacji broni. Developer tłumaczy, że dzięki znacznemu zwiększeniu ilości dostępnych ulepszeń i modyfikacji, gracze faktycznie mają dostęp do miliarda pukawek. Oczywiście, nie jest to liczba faktycznych unikatowych i stworzonych przez zespół gnatów, a bardziej ich ilość przemnożona przez dostępne mody i kombinacje.

Niemniej jednak, taka liczba w tego typu grze jest wynikiem, który budzi podziw. Nic przecież nie cieszy fanów serii Borderlands tak bardzo, jak ogromna ilość lootu i coraz lepszy arsenał, jaki ze sobą dźwigamy. Jeżeli chodzi o same modyfikacje, to w poprzedniej części było ich 250, natomiast w nadchodzącej odsłonie developer doliczył się aż około 1700 elementów.

Więcej na temat Borderlands 3 na naszym portalu:

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software

Nie przegap