Tytus Stobiński Tytus Stobiński 22.07.2019 15:42
Dwayne Johnson
1398V

Borderlands - Dwayne "The Rock" Johnson wystąpi w filmie opartym na popularnej serii?

Kampania marketingowa Borderlands 3 ruszyła na dobre, jeszcze trochę i również będziemy mogli sprawdzić, co ekipa Gearbox Software przygotowywała dla nas przez te wszystkie lata. Prócz gry jednak, warto również przyglądać się filmowi opartemu na tej popularnym shooterze.

Filmowa adaptacja Borderlands powstaje, a jej produkcją zajmie się wytwórnia Lionsgate. O tym, jak film będzie dokładnie wyglądał zapewne nie dowiemy się prędko, ale twórcy, którzy obecnie w pocie czoła pracują nad Borderlands 3 poinformowali, kogo oni z pewnością chcieliby zobaczyć w filmowej adaptacji swojego hitu. 

Borderlands 3 na pełnym przyjaźni zwiastunie. Gearbox nie zawodzi

Wiemy już, że w filmie prawdopodobnie ujrzymy nową postać kobiecą. Developerzy natomiast podczas jednej z rozmów zdradzili, kto według nich, powinien pojawić w nowej produkcji. Dyrektor kreatywny Gearbox Software, Paul Sage poinformował, że aktor, którego z radością zobaczyłby w filmie jest Dwayne "The Rock" Johnson. Ten, doskonale znany jest publice m in. z serii "Szybcy i Wściekli". Według Sage'a powinien się on wcielić w rolę...Claptrapa. Dla przypomnienia - to ten mały, żółty i rzucający dziwne żarciki...robot. 

Kto mógłby zagrać Claptrapa? Hmm...Nasz dźwiękowiec powie Ci, kto może go zagrać. Hej, z każdego możemy zrobić Claptrapa!

Ale po chwili zawahania dodał:

Sądzę, że "The Rock". Tak! On musi zagrać Claptrapa! 

Wyobrażacie sobie muskularnego aktora w roli zabawnego, przemądrzałego robota?  A ja przypomnę, że premiera Borderlands 3 zaplanowana jest na 13 września. Gra ukaże się na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych. 

Warto również przeczytać:

 

Tagi: borderlands Borderlands 3 dwayne the rock johnson film Gearbox Software lionsgate