Tytus Stobiński Tytus Stobiński 04.09.2019 11:36
Borderlands 3
567V

Borderlands 3 w wersji na komputery osobiste jednak z możliwością pobrania plików gry przed premierą

Premiera Borderlands 3 już 13 września, a my mamy bardzo dobrą informację dla graczy, którzy zainteresowani są wersją na komputery osobiste.

Informacja o umowie, jaką podpisało Take - Two oraz Gearbox Software z Epic Games Store, na mocy której pecetowa wersja gry będzie dostępna jedynie za pośrednictwem wspomnianego sklepu, nie ucieszyła graczy i wywołała falę niezadowolenia. Czas jednak minął, a gracze przetrawili informację i większości ją zaakceptowali. Niemniej jednak, w zeszłym miesiącu dyrektor generalny EGS poinformował, że z racji braku wielu podstawowych opcji na raczkującej platformie dystrybucji, nie będziemy w stanie pobrać większości plików gry przed premierą.

Firma ostatecznie zdała sobie jednak sprawę z tego, że ten fakt jest czymś nie do zaakceptowania w dzisiejszych czasach i zdołało uporać się ze sprawą jeszcze przed premierą Borderlands 3, dzięki czemu ostatecznie będziemy w stanie pobrać tzw. pre - load, zarówno na konsolach jak i komputerach osobistych na 48 godzin przed premierą tytułu.

To co, pora szykować się na kolejną, niesamowitą wyprawę i poszukiwanie coraz to lepszych gnatów.

Warto również przeczytać:

 

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software