Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.08.2019 04:06
She-Hulk Disney+
2173V

Ms. Marvel, Moon Knight, She-Hulk nowymi serialami Marvel Cinematic Universe

Marvel kontynuuje ofensywę. Trwają prace nad kolejnymi serialami, które tym razem skupią się na trzech postaciach: Ms. Marvel, Moon Knight oraz She-Hulk. Znamy pierwsze szczegóły dotyczące produkcji.

Na D23 otrzymaliśmy nie tylko zapowiedź nowej serii w uniwersum Star Wars. Marvel potwierdził prace nad trzema nowymi serialami – „Ms. Marvel”, „Moon Knight” oraz „She-Hulk” to trzy produkcje rozszerzające Marvel Cinematic Universe. Kevin Feige pojawił się na scenie podczas D23 i zapowiedział opowieści następującymi słowami:

„To trzy nowe seriale nadchodzące do Marvel Cinematic Universe, to jest to, co pozwala nam tworzyć Disney+”

Bisha K. Ali zajmie się „Ms. Marvel” - twórczyni „Cztery wesela i pogrzeb” od Hulu przygotuje scenariusz oraz będzie showrunnerką. Na konkrety dotyczące twórców oraz obsady wszystkich trzech projektów musimy zaczekać, jednak Feige wymownymi słowami zapowiedział She-Hulk:

„Bruce Banner nie jest już jedynym Hulkiem w Marvel Cinematic Universe”

Warto na pewno dodać, że już wcześniej pojawiły się pogłoski, według których Marvel pracuje nad kolejnymi opowieściami. Jak wiadomo Disney+ potrzebuje wielu mocnych produkcji, a popularność Marvel Cinematic Universe sprawia, że korporacja chce wykorzystać posiadanych superbohaterów. Jest to na pewno ciekawa sytuacja, ponieważ Disney będzie mógł wykorzystywać nowe postacie w kinowych filmach – seriale będą ściśle powiązane z MCU.

Ms. Marvel, Moon Knight, She-Hulk nowymi serialami Marvel Cinematic Universe

Dla przypomnienia, tak prezentuje się 4 faza Marvel Cinematic Universe

Źródło: https://variety.com/2019/tv/news/ms-marvel-disney-plus-development-1203312646/

Tagi: marvel Marvel Cinematic Universe mcu moon knight Ms. Marvel She-Hulk